Sledujeme filmy ve videopůjčovně


Pokud rádi sledujeme filmy na televizní obrazovce, ale nevyhovuje nám nabídka TV kanálů nebo si nechceme pořizovat kabelovou televizi či satelit, může nás oslovit nabídka online videopůjčoven, které za měsíční paušál nabízejí stovky filmů mnoha žánrů. Tou největší videopůjčovnou u nás s nejširší nabídkou filmů je Topfun. Ten nabízí stovky filmů všech žánrů za měsíční poplatek 189 Kč. Filmy z videotéky Topfun můžeme sledovat nejen na SMART televizorech, ale i na dalších zařízeních – služba je dostupná i na počítačích, tabletech nebo mobilních telefonech. Kromě nesmírně bohaté nabídky filmů můžeme přes Topfun sledovat i celou řadu televizních kanálů – v Topfun vysílají např. velmi žádané programy Slovak Sport a Slovak Sport 2 včetně jejich HD verzí a několik dalších programů (např. Golf Channel, Kino Svět, Retro Music TV a další). Největším konkurentem Topfunu je u nás obdobná služba s názvem Voyo. Internetové stránky Topfunu jsou na adrese http://cz.topfun.tv/ a najdeme zde veškeré potřebné informace o této službě, seznam všech filmů, ceník předplatného a další potřebné údaje.

Sledujeme filmy pomocí Voyo

Druhou možností, jak sledovat filmy prostřednictvím placené videotéky je služba s názvem Voyo, která patří pod televizi Nova. Voyo nabízí obdobnou nabídku jako Topfun, ale zaujme hlavně příznivce seriálů na Nově – na Voyo totiž můžeme sledovat oblíbené seriály známé z programu Novy, jako je Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Okresní přebor nebo Gympl. Kromě seriálů a bohaté nabídky filmových titulů je i součástí Voya vysílání televize – v tomto případě jde logicky o jednotlivé kanály Novy. Prostřednictvím služby Voyo tak můžeme sledovat TV kanály Nova, Nova Cinema, Fanda, Telka, Nova sport, Nova News a také exkluzivní kanál Voyo Cinema, který vysílá výhradně filmy a je dostupný pouze v rámci služby Voyo. Filmy, seriály a TV kanály z nabídky Voyo můžeme sledovat na SMART televizorech, na počítačích a noteboocích, tabletech, smartphonech nebo na Blu-ray přehrávačích. Co se týká ceny, tak měsíční předplatné stojí 189 Kč, výhodnější je pak předplatné na delší dobu, které vyjde ještě malinko levněji. Úplnou novinkou je pak speciální přístroj s názvem Voyo Player. Ten si mohou zájemci objednat za pouhých 1399 Kč a umožňuje využívat tuto službu i na televizorech, které nemají SMART funkce. Jediné, co je tak potřeba, je mít kvalitní a rychlé internetové připojení. Bližší informace o videoportálu Voyo, kompletní nabídku filmů, ceník atd. pak najdeme na oficiálních webových stránkách http://voyo.nova.cz/.


Sledujeme filmy na O2TV

Poslední možností, jak sledovat filmy, kterou si představíme, je videotéka v rámci služby O2TV. Její součástí je jednak široká nabídka TV kanálů, která se v poslední době hodně rozrostla a je už co do počtu programů srovnatelná s konkurencí, ale také zde najdeme bohatou nabídku filmů v rámci O2 videotéky. Ta obsahuje kolem 1000 atraktivních titulů, které si můžeme kdykoliv pustit na svých televizorech. Navíc pokud sledujeme filmy přes O2TV, máme jednu výhodu, kterou ostatní platformy většinou nenabízejí – u TV kanálů si můžeme jakýkoliv pořad nebo film pustit až 30 hodin po jeho odvysílání. Naopak nevýhodou O2TV jsou velmi vysoké ceny.


Reklama:

 Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!