Sledujeme filmy na Film Europe Channel


Pokud rádi sledujeme filmy v originálním znění s titulky a dáváme přednost filmům evropské provenience, pak nás určitě zaujme nabídka televizního kanálu Film Europe. Tento exkluzivní filmový kanál přináší ty nejzajímavější filmy z celé Evropy a kromě SD verze je možné jej sledovat i ve vysokém rozlišení. Film Europe si mohou zájemci objednat u svých kabelových, IPTV nebo satelitních operátorů, kde bývá obvykle v balíčku s programy CS Channels. Na podrobný televizní program této stanice se můžeme podívat na stránkách http://www.filmeuropechannel.eu/.

Sledujeme filmy na MGM

Pro milovníky klasických amerických filmů je určený filmový kanál MGM. Ten vysílá filmy z produkce slavného amerického studia Metro-Goldwyn-Mayer a můžeme na něm sledovat filmy různých žánrů – westerny, krimi, dramata, komedie atd. MGM vysílá kompletně s českým dabingem a je součástí nabídek kabelové TV, IPTV i satelitu. Bližší informace o tomto programu pak najdeme na stránkách http://www.mgmchannel.com/czech-republic.


Sledujeme filmy na Filmu+

K oblíbeným filmovým kanálům na našem území patří také Film+. Ten vysílá především americké, ale i evropské filmy různých žánrů a to s českým dabingem. Film+ vysílá 24 hodin denně a najdeme jej v nabídce většiny kabelových, IPTV i satelitních operátorů. Provozovatelem této televizní stanice je společnost IKO Cable, pod kterou u nás patří ještě kanál pro rybáře Fishing and hunting channel. Velmi pěkně zpracované má Film+ svoje webové stránky, na které se můžeme podívat pod odkazem http://www.filmplus.cz/.

Sledujeme filmy na programech Filmbox

Nejvíce filmových kanálů u nás patří do rodiny programů Filmbox. V současné době u nás vysílá hned pět Filmboxů – Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Extra1, Filmbox Family a Filmbox HD. Zatímco základní Filmbox je v nabídkách jednotlivých operátorů v základních balíčcích, ostatní programy je třeba si zaplatit zvlášť (ale jsou obvykle všechny v jednom balíčku). Na Filmboxech můžeme sledovat filmy mnoha žánrů, od komedií přes akční filmy až po horory. Trochu specifický je Filmbox Family, který je určený pro celou rodinu a tak v jeho programu najdeme více dětských filmů a obecně jen filmy, které mohou sledovat i děti. Všechny Filmboxy vysílají v češtině a nabízí je už dnes skoro všichni operátoři. Pokud však nemáme možnost se klasickou cestou k Filmboxům dostat, můžeme využít služby Filmbox live, která je dostupná na SMART televizorech. Přes tuto službu tak máme možnost sledovat programy Filmbox i bez kabelovky nebo satelitu.

Sledujeme filmy prostřednictvím Filmbox Live

Filmbox Live je unikátní službou pro všechny, kteří nemají možnost nebo nechtějí přijímat programy Filmbox prostřednictvím kabelové televize, IPTV nebo satelitu. Součástí této nabídky jsou programy Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Extra1, Docubox HD, Fightbox HD a Fashionbox HD. Kromě nich si zde můžeme vybrat i ze samostatných filmů všech žánrů – služba funguje podobně jako videopůjčovny Topfun a Voyo. Další výhodou Filmbox Live je také to, že díky ní sledujeme filmy nejen v televizi, ale i na počítačích, noteboocích, tabletech a mobilních telefonech. Kromě ČR je tato služba dostupná také na Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Polsku, Turecku a v USA. Bližší informace jsou k dispozici na stránce http://www.filmboxlive.com/cz.


Reklama:

 Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!