Simpsonovi online ve filmu


Díky obrovskému úspěchu seriálu, který si získal fanoušky po celém světě, se tvůrci Simpsonů rozhodli natočit i celovečerní film. Film byl natočen v roce 2007 pod názvem Simpsonovi ve filmu a stejně jako seriál i on měl velký úspěch. Simpsonovi ve filmu byli samozřejmě nadabováni i do češtiny a to stejnými dabéry jako seriál. Pokud se chceme na tento film podívat, můžeme si jej pustit na internetu, kde je k dispozici jak v online verzi k okamžitému shlédnutí, tak ke stažení. Kromě tohoto celovečerního filmu byly natočeny ještě dva video filmy se Simpsony a sice Simpsonovi: příliš drsný pro TV a Bartovy hvězdné války: Simpsonovi vrací úder. Součástí obou video filmů jsou čtyři epizody seriálu Simpsonovi. Nejnovějším počinem je pak krátkometrážní pětiminutový film Simpsonovi: Maggie zasahuje, který je z roku 2012.

Ocenění pro seriál Simpsonovi

Simpsonovi jsou mimořádně úspěšným seriálem, o čemž svědčí nejen jejich vysoká obliba u diváků po celém světě a jejich velká sledovanost, ale také mnohá ocenění, které tento animovaný seriál získal. Cen, které Simpsonovi získali, byly už desítky, podíváme se alespoň na některé z nich. Hned 27 ocenění získali Simpsonovi na prestižních udíleních cen Emmy, které jsou televizní obdobou slavných filmových Oscarů. Stejný počet cen získali také v Annie Awards (americké ceny za úspěchy v animaci). Dalších 7 cen získali v kategorii animovaných pořadů Writers of America Awards. Mezi další ocenění patří např. Enviromental Media Awards, kde Simpsonovi uspěli 7x, dále Genesis Awards, People’s Choice Awards nebo British Comedy Awards. Za zmínku také stojí to, že Bart Simpson byl v anketě slavného časopisu Time vyhlášen jako jedna z padesáti nejvlivnějších osobností zábavního průmyslu. Simpsonovi mají také svoji vlastní hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Simpsonovi se kromě toho několikrát zapsali do Guinessovy knihy rekordů – jedná se o nejdéle vysílaný pořad v hlavním vysílacím čase a také pořad s největším počtem hostujících celebrit.

Nejlepší české weby o seriálu Simpsonovi

Internetových stránek, které se zabývají seriálem Simpsonovi, a to jak v cizích jazycích, tak v češtině je obrovské množství. Podíváme se na ty nejzajímavější z nich, které jsou v českém jazyce. Nejnavštěvovanější českou webovou stránkou o seriálu Simpsonovi je stránka na adrese http://www.simpsonovi.net/. Milovníci tohoto animovaného seriálu zde najdou obrovské množství informací a zajímavostí, týkajících se oblíbené žluté rodinky. Součástí webu je např. televizní program, podrobné popisy všech epizod, hlášky, rozhovory, informace o tvůrcích seriálu nebo o českém dabingu a spousta dalších zajímavých informací. V kategorii Multimédia je pak množství různých obrázků a tapet, videoklipy, písničky, odkazy na komiksy atd. Na stránce jsou i informace o celovečerním filmu se Simpsony a také bližší informace o seriálu Futurama, který je od stejných tvůrců jako Simpsonovi. Na stránce je i internetový obchod, ve kterém si můžeme koupit různé předměty s postavami z tohoto seriálu, např. trička, povlečení, kalendáře, hrnky a také DVD s jednotlivými sériemi Simpsonů. Další kvalitní stránku na téma Simpsonovi najdeme pod odkazem www.simpsonovi.cz. Na pravidelně aktualizovaném webu je spousta zajímavostí o seriálu, seznam dílů, videa, hry ke stažení a spousta dalších věcí. V samostatných kategoriích jsou pak Simpsonovi ve filmu, Itchy a Scratchy a Futurama. Součástí webu je i rozsáhlý e-shop, ve kterém si můžeme objednat různé dárkové předměty, plyšáky, oblečení, plakáty, komiksy, DVD a mnoho dalších věcí se Simpsony.


Reklama:

 Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!