Filmy online


Obrovské množství filmů online všech žánrů najdeme především na internetu. Můžeme si tam vybrané filmy zcela zdarma stáhnout do svého počítače a nebo se na ně podívat přímo online bez dalšího čekání. Filmy online najdeme na netu i na portálech, jako je např. YouTube. Další možností, jak sledovat filmy online, jsou placené videotéky, které se v posledních letech výrazně rozšiřují a získávají stále více nových zákazníků. V jejich nabídkách najdeme nejen atraktivní filmy online, ale také různé seriály, televizní pořady nebo vysílání vybraných televizních kanálů. Filmy online můžeme sledovat nejen na počítačích a noteboocích, ale i na tabletech, mobilních telefonech a samozřejmě také na televizních obrazovkách.

Filmy online ke shlédnutí na internetu

Asi nejčastějším a nejoblíbenějším způsobem, jak sledovat filmy online je jejich stažení přes internet. Na internetu si ale můžeme filmy nejen stáhnout a pak si je kdykoliv znovu přehrát, ale na některých stránkách je můžeme sledovat online bez dlouhého čekání. Nabídka těchto filmů online je obrovská a k dispozici jsou tisíce a tisíce filmů všech žánrů z celého světa a to jak v češtině tak v dalších jazycích.

Filmy online na YouTube

Jednou z možností, jak sledovat filmy online je využití známého portálu YouTube. Většina lidí má YouTube spojené spíše s videoklipy a jinými kratšími videi, ale najdeme zde i velké množství kompletních celovečerních filmů. Největší výhodou sledování filmů online přes YouTube je hlavně to, že nemusíme čekat, až se nám celý film stáhne do našeho počítače, ale můžeme si jej pustit ihned, aniž bychom museli čekat. Na YouTube sice není k dispozici moc velké množství filmů, ale i tak se zde dají najít zajímavé snímky, které stojí za zhlédnutí.

Filmy online na Seznamu

Filmy online lze pravidelně sledovat také na českém internetovém portálu Seznam.cz. V rámci tohoto projektu, který odstartoval v červnu 2013, mohou diváci vždy každou středu sledovat na Seznamu jeden vybraný film, který je k dispozici od 18 hodin až do půlnoci. Kdykoliv během těchto šesti hodin si jej pak mohou pustit celý zdarma.

Filmy online na placených videoportálech

V poslední době čím dál oblíbenější je sledování filmů online na placených videoportálech. Ty je možné přijímat různými způsoby – přes SMART televizi, pomocí IPTV, na počítači nebo na chytrých mobilních telefonech. U nás si v současné době mohou diváci vybrat mezi třemi videotékami – HBO On Demand, Topfun a Voyo. Jaký je mezi nimi rozdíl a co vše tyto portály nabízejí?

Filmy online na HBO OD

HBO On Demand je jedinečnou službou, kterou mohou využívat předplatitelé televizních kanálů HBO, kteří je přijímají přes IPTV. Tato služba není samostatně placená, ale je k dispozici zdarma navíc k programům HBO.Součástí nabídky HBO OD je velké množství atraktivních filmů a seriálů, které se vysílají na HBO, ale díky této službě si je diváci mohou pustit kdykoliv chtějí a nemusí se tak vázat na televizní program. Na kompletní aktuální nabídku služby HBO OD se můžeme podívat na internetových stránkách http://www.hbo.cz/hboondemand.


Reklama:

 Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!