Filmy online na Topfun


Velmi oblíbenou a rozšířenou videotékou je Topfun. Ten nabízí svým předplatitelům nepřeberné množství zajímavých filmů všech žánrů a také vysílání několika televizních kanálů. Pokud jde o filmy online, tak v nabídce Topfun najdeme všechny žánry – akční, dobrodružné, dramata, erotické, historické, horory, hudební, komedie, pohádky, rodinné, romantické, sci-fi, thrillery a válečné filmy. Kromě filmů jsou zde také dokumenty a seriály. Pokud dáváme přednost českým a slovenským filmům, můžeme si je zobrazit v samostatné kategorii. Videotéka Topfun je nesmírně bohatá a ve všech kategoriích najdeme desítky atraktivních snímků. Pokud máme rádi pouze jeden žánr, můžeme si vybrat z několika samostatných balíčků. Topfun aktuálně nabízí celkem osm speciálních balíčků s filmy online – konkrétně se jedná o balíček s akčními filmy, dětskými filmy, dramata + thrillery, erotické filmy (maxi a mini balíček), horory, komedie a romantické filmy. Kromě těchto speciálních balíčků jsou u Topfun dvě základní nabídky – Topfun Start a Topfun Nonstop. Nabídka Topfun Start je vhodná pro ty, kterým stačí menší nabídka filmů online, nebo si zatím chtějí službu jen vyzkoušet. Součástí tohoto balíčku je celkem 50 filmů a poplatek za měsíc činí 49 Kč. Zajímavějším a výhodnějším tarifem je ale Topfun Nonstop. Předplacením tohoto balíčku získáte neomezený přístup ke kompletní videotéce Topfun a během jednoho měsíce tak můžete zhlédnout až stovky filmů online. Topfun Nonstop stojí pouhých 189 Kč za měsíc a funguje (stejně jako Topfun Start) nejen ve SMART televizorech, ale i na počítačích a mobilních telefonech.

Kromě balíčků s filmy online je součástí této služby také Topfun Televize. V jejím rámci si předplatitelé mohou vybrat z devíti atraktivních televizních kanálů, které jsou jinak dostupné jen přes kabelovou televizi, satelit nebo IPTV. Díky Topfun Televizi si ale kterýkoliv z těchto programů můžete předplatit samostatně a nemusíte tak kvůli jedné stanici kupovat celý balíček. V nabídce Topfun Televize jsou programy CS Mini/CS Film/Horor Film, Duck TV, Fashion TV, Golf Channel, Kino Svět, Retro Music TV, Slovak Sport, Slovak Sport 2 a Sport 5. Veškeré bližší informace o videopůjčovně Topfun, seznam se všemi filmy online které nabízí, odpovědi na nejčastější dotazy atd. najdeme na webových stránkách http://cz.topfun.tv/.

Filmy online na Voyo

Kromě Topfunu je u nás hodně známá také videotéka Voyo, která nabízí nejen filmy online, ale také spoustu seriálů, televizních pořadů, zpravodajství, sportovní přenosy, ale i vysílání televizních stanic z rodiny Nova. Protože Voyo patří pod Novu, najdeme na něm velké množství seriálů a pořadů, se kterými se běžně setkáváme ve vysílání této televizní stanice. Diváci si tak mohou pustit svoje oblíbené seriály nebo pořady kdykoliv mají chuť nebo čas a některé seriály mohou vidět ještě dřív než budou odvysílány v televizi. V nabídce videoportálu Voyo najdeme více než 1400 filmů všech žánrů – od akčních přes komedie až po westerny. Vybírat si filmy online na přehledných webových stránkách můžeme nejen podle žánru, ale i podle roku vydání.Co se týká předplatného této služby, tak na 7 dní je možné si Voyo vyzkoušet zcela zdarma, jinak jeden měsíc stojí 189 Kč, 3 měsíce 499 Kč, 6 měsíců 949 Kč a 12 měsíců 1849 Kč. Čím delší předplatné si tedy zvolíme, tím nás vyjde každý měsíc levněji. Kompletní informace o videotéce Voyo, seznam všech filmů online, podrobnosti o tom, jak si tuto službu předplatit atd. najdeme na internetových stránkách http://voyo.nova.cz/.

Nejlepší stránky s filmy online ke stažení

Internetových stránek s filmy online je obrovské množství. Představíme si některé z nich, které patří mezi ty největší a nejzajímavější. Jednu z nejoblíbenějších a nejznámějších českých webových stránek s filmy online najdeme na adrese http://filmy.kinotip.cz/. Portál obsahuje tisíce filmů z celého světa, které si můžeme pustit na svém počítači nebo notebooku online. Filmy jsou přehledně seřazeny podle žánrů (akční, animované, české + slovenské, dobrodružné, dokumentární, dramata, fantasy, historické, horory, hudební, komedie, krátkometrážní, krimi, muzikály, mysteriózní, pohádky, psychologické, rodinné, romantické, sci-fi, sportovní, thrillery, válečné a životopisné. Filmy online je možné si vybrat také podle roku, ve kterém byly natočeny – jsou zde filmy od roku 1935 až do současnosti. Pod portálem Kinotip ale najdeme také obrovské množství online seriálů – stačí si jen přepnout na odkaz http://serialy.kinotip.cz/ a dostaneme se k obrovské nabídce nejoblíbenějších seriálů, které většinou známe z televizních obrazovek. Nechybí zde ani oblíbené seriály jakou jsou Simpsonovi, Futurama nebo Teorie velkého třesku. Další skvělou stránkou, na které můžeme sledovat filmy online je internetová stránka http://www.sledujemefilmy.cz/. Web obsahuje stovky filmů všech žánrů, které jsou přehledně uspořádány jednak podle žánrů a také podle roku, ve kterém byly natočeny. Najdeme zde filmy od roku 1951 až po rok 2013, většina filmů ale pochází z posledních let. Tento web provozuje Česká pirátská strana a kromě filmů online můžeme využít i stránku se seriály pod odkazem http://www.sledujuserialy.cz/. Posledním webem s filmy online, který si představíme, je stránka http://filmycz.com/. I zde najdeme velké množství atraktivních filmových titulů všech žánrů. Na přehledných stránkách si můžeme vybrat i podle žánru filmu (akční, animované, dobrodružné, dokumentární, dramata, erotické, fantasy, historické, horory, komedie, krimi, mysteriózní, psychologické, rodinné, romantické, sci-fi, sportovní, thrillery a válečné). Na stránce najdeme i odkaz na pár seriálů online a také na vybrané televizní stanice, které je možné sledovat zdarma přes internet.


Reklama:

 Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!