Filmy na stránkách časopisů


S filmy online se můžeme setkat také na stránkách některých časopisů. Pro filmové fanoušky u nás vychází několik specializovaných časopisů, zaměřených na filmy. Patří mezi ně např. Cinema, Cinepur nebo Svět filmu.
Asi nejznámějším českým filmovým časopisem je magazín Cinema. Ten vychází už více než 20 let a i když se během té doby výrazně proměnil, stále patří mezi kvalitní časopisy, ve kterých najdeme recenze filmů, rozhovory se slavnými herci nebo režiséry, novinky v kinech a spoustu dalších zajímavostí ze světa filmu. Předplatit si tento filmový časopis můžeme na stránce http://www.send.cz/casopis/761/cinema. Časopis Cinepur vychází jednou za dva měsíce a je možné si jej koupit ve vybraných knihkupectvích v ČR a na Slovensku a také na některých novinových stáncích. Kompletní seznam obchodních míst pak najdeme na internetových stránkách http://www.cinepur.cz/, kde si tento časopis můžeme i předplatit nebo si koupit jeho starší čísla. Svět filmu je časopis, který nevychází v tištěné, ale pouze v digitální podobě. Jeho webové stránky najdeme pod odkazem http://www.svetfilmu.eu/ a kromě novinek ze světa filmu jsou zde odkazy na aplikace, přes které je možné si tento časopis stáhnout a přečíst.

Filmy v novinách

O novinkách ze světa filmů informují také některé noviny. Např. v Mladé frontě pravidelně vycházejí recenze nejnovějších filmů v kinech od známé recenzentky Mirky Spáčilové. S recenzemi nových filmů se ale můžeme setkat i v Lidových Novinách a několika dalších denících.

Knihy s filmovou tématikou

Na téma filmy už bylo vydáno obrovské množství knih. Na pultech českých knihkupectví dnes najdeme nepřeberné množství titulů, které jsou zaměřené na filmy, ať už se jedná o různé encyklopedie, biografie herců, knižní přepisy filmů atd.

Filmy na DVD

Nejlevnější DVD přehrávače dnes stojí jen pár stovek a filmy na DVD se dají koupit doslova za pár korun. Na spoustě míst najdeme stánky s levnými DVD s různými filmy všech žánrů. Ty si pak můžeme pustit buď ve svojí televizi a nebo na počítači. Často bývají tato DVD vydávána také jako přílohy různých časopisů.

ČT24 živě je velice zajímavé.


Reklama:

 Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!