Filmy


Je spousta míst, kde můžeme sledovat filmy. Největší zážitek z filmů získáme bezesporu v kinech, kde můžeme filmy sledovat na velkém plátně a vychutnat si tak film na maximum. Filmy můžeme sledovat také v pohodlí domova na našich televizích. Na nich si můžeme pustit filmy buď v rámci televizního vysílání, nebo na DVD a nebo prostřednictvím placených on-line služeb, jako je např. Topfun nebo Voyo. Další možností, kde můžeme sledovat filmy, je na monitorech našich počítačů nebo notebooků. Filmy online si v nich můžeme pustit z DVD, nebo si je zdarma stáhnout z netu a nebo si je pustit online na některých stránkách, které to umožňují. Spoustu zajímavých filmů najdeme i na oblíbeném videoserveru YouTube. Filmy si ale můžeme pouštět i na cestách, a to jak na noteboocích, tak na tabletech a dokonce i na displejích mobilních telefonů. Další možností, jak si pouštět filmy třeba v autě, jsou malé přenosné DVD přehrávače. Celkem běžnou a čím dál častější službou u velkých autobusových dopravců je pak pouštění filmů v autobusech a to nejen na mezistátních, ale i na vnitrostátních linkách. Mezi takové dopravce patří např. Student Agency, která filmy nebo seriály pouští na všech svých pravidelných autobusových linkách.

Sleduju seriály online zcela zdarma.

Filmy na plátnech kin

Jednoznačně největším zážitkem je sledování filmů v kině. Především v moderních multiplexech, které jsou vybaveny kvalitním zvukem a pohodlnými sedačkami je sledování filmů zážitek, který nelze ničím nahradit. Filmy v kinech jsou sice relativně drahé (zvláště pak občerstvení v multikinech), ale pokud si chceme nový film maximálně užít na velkém plátně, určitě stojí za to se na něj do kina vypravit. V posledních letech jsou pak stále oblíbenější filmy ve 3D rozlišení. Tyto filmy jsou o něco málo dražší než klasické 2D filmy, ale nabízejí trojrozměrný prostorový obraz, který diváci sledují pomocí speciálních brýlí a díky tomu tak sledování filmu dostane úplně nový rozměr a je ještě zábavnější. Pokud se rozhodneme jít na filmy do kina, můžeme si, alespoň ve větších městech, vybrat mezi staršími klasickými kiny a moderními multiplexy, ve kterých je několik kinosálů. Mezi největší provozovatele multiplexů v České republice patří Cinestar a Cinema City. Nejvíce multikin je samozřejmě na území hlavního města Prahy, ale postupně se rozšiřují i do menších měst, jako je třeba Opava, kde bylo první multikino otevřeno v listopadu 2012. Historicky první multiplex na území České republiky byl otevřen 13. října 1999 v brněnském nákupním a zábavním centru Olympia a patřil společnosti Ster Century.

Filmy ke stažení na internetu

Pokud nechceme za filmy platit a stačí nám sledovat je doma na monitoru svého počítače nebo notebooku, můžeme si filmy jednoduše stáhnout z internetu. Webových stránek, na kterých jsou filmy ke stažení k dispozici je velké množství a tak na nich najdeme nepřeberné množství filmů všech žánrů z celého světa.

Filmy na televizních obrazovkách

Tradičním a jedním z nejčastějších způsobů, jak sledovat filmy, je dívat se na ně v televizi na některém z mnoha TV kanálů. Zatímco dříve čeští diváci moc velký výběr neměli, dnes, kdy už vysílá kolem stovky stanic v českém jazyce a jen filmových kanálů je kolem 15, může si každý vybrat zajímavý film v jakoukoliv denní i noční dobu. Prvním samostatným filmovým kanálem, který u nás začal vysílat bylo HBO a postupem času k němu začaly přibývat další a další stanice. Diváci si tak mohou vybrat nejen ze samostatně placených kanálů typu HBO nebo Cinemax, ale i z celé řady dalších programů v základních nabídkách kabelových nebo satelitních platforem. Kromě kanálů, které vysílají všechny typy filmů se začínají objevovat i programy zaměřené pouze na jeden žánr – patří mezi ně např. HBO Comedy, které vysílá komediální filmy a seriály nebo Horor Film, zaměřený čistě na horory. Nabídka je skutečně velmi bohatá a každý si tak může vybrat filmy podle svého gusta.


Reklama:

 Profesionální Digitalizace 8mm filmů, filmových pásů/kotoučů, VHS a kamerových pásků i audio kazet. Digitalizace fotek, diáků a negativů.

Filmy ke stažení

Nenašli jste filmy ke stažení? Zkuste movie-arena.cz

Filmy ke stažení

Nenašli jste váš film ke stažení? Zkuste youtubefilmy.org

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!